FİRMAMIZ

  • Moda Albüm 1993 Yılında Murat Kömürcü Tarafından kurulmuştur.Uzun yıllar Fotoğrafçılık sektöründe başarılı hizmetler vererek  Sektörümüzde yerini almıştır. 2008 yılında Günlük 300 albüm kapasiteli Son sistem teknolojik Digital baskı ve panoramik albüm üretim  tesisimizi sektörümüze kazandırdık. Yurtiçinde ve yurt dışında yüzlerce fotoğraf Sanatçılarına, fotoğraf stüdyolarına, ajanslara ve  organizsyon firmalarına çok özel Panoramik albümler üretiyoruz. .Yeni ürünlerimizi en kaliteli deri ve koton ,Nubuk kumaşlar kullanarak Panoramik  Albümlerden kristal albümlere,Kalpli albümlerden klasik albümlere Ahşap albümler den Ahşap kutulara  kadar çok geniş bir ürün yelpazesi içermektedir.Yeni  dizaynlarımızı müşteri beklentileri ile buluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

VİZYON

• Hizmet verdiğimz sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir uygun maliyetli üstün nitelikli mal ve hizmetleri üretmek.

MİSYON

• Paydaşlarıyla maddi ve manevi iyi ilişkiler tesis ederek emanetlerine sahip çıkmak piyasa şartlarında tatminkar bir kazanç temin etmek ve emanet ettikleri varlıkları korumak.

• Üretim, istihdam, ihracat ve teknoloji üretimi konularında gelişmeler sağlayarak bölge ekonomisine ve ülke kalkınmasına katkıda bulunmak.düğün albümü,ahşap düğün albümü,fotokitap,Moda Fotoğrafçılık,istanbul fotoğraf stüdyoları,istanbul düğün fotoğrafçısı,düğün fotoğrafçısı,profesyonel fotoğrafçı,esenyurt düğün fotoğrafçısı,beylikdüzü düğün fotoğrafçısı,biometrik fotoğraf,biometrik fotoğraf fiyatları,avcılar düğün fotoğrafçısı,dış çekim,wedding photographer,kaliteli düğün fotoğrafçısı.kadıköy düğün fotoğrafçısı,bakırköy düğün fotoğrafçısı,florya düğün fotoğrafçısı,kanvas tablo,fotoğraf tablo,fotoğraf baskılı kupa.hediyelik ürünler.enkaliteli vesikalık çeken yerler,kaliteli fotoğrafçı,vize fotoğrafı

 Saygılarımızla

FOTO MODA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK LTD STİ
                  MODA ALBÜM